Mikołajki w klubie SEZAM🎅🎅🎅

Mikołajki w klubie SEZAM🎅🎅🎅

🎁🎁🎁Mikołaj w SEZAMIE🎁🎁🎁
 
🎅Dziś ważny dzień , wyczekiwany przez wszystkie dzieci przez cały rok. Zaprosiliśmy więc je na wyjątkowy spektakl „SZEWCZYK DRATEWKA – dobro powraca Teatr Lalek Kukiełka z Ptaszkowej.
To baśń oparta na starych polskich podaniach ludowych, która opowiada o Szewczyku, wędrującym przez świat w poszukiwaniu przygód. Dobre serce i wrażliwość sprawiają, że nasz bohater nie potrafi przejść bezczynnie obok cierpienia i krzywdy. Przedstawienie nauczyło nas wrażliwości, chęci niesienia pomocy oraz pokazało , że pomagając innym świat może stać się piękniejszy a dobro, które sami czynimy zawsze do nas wraca, często w najmniej spodziewanym momencie. Bajka była wypełniona efektami specjalnymi w postaci dymów scenicznych, baniek mydlanych oraz dużą ilością atrybutów i dekoracji, które pozwoliły naszym małym widzom lepiej wczuć się w klimat przedstawienia.
✨✨✨
Ale to nie koniec niespodzianek! Bowiem dzisiejszego dnia na nasze osiedle przybył również sam Św. Mikołaj wraz z jego wiernymi elfami, gotowymi do rozdawania prezentów. 🎁🌟 Oczywiście wszystkie dzieci były bardzo grzeczne, więc prezentów było co niemiara.
✨✨✨
Nie zabrakło również warsztatów plastycznych , gdzie każdy z uczestników mógł wykonać drobny prezent dla naszego wyczekiwanego gościa 🎅🧑‍🎄