Spółdzielczy Klub SEZAM

Fotograficzna Przystań Młodych

Projekt „Fotograficzna Przystań Młodych” adresowany jest do bytomskiej młodzieży, dzięki któremu będzie mieli możliwość rozwijać swoje pasje fotograficzne. Fotografia to najważniejsza dziś forma utrwalania ulotnej rzeczywistości – niezwykłych chwil rodzinnych i urzekających miejsc.

Dzięki rozwojowi technologii cyfrowej – fotografowanie wydaje się być dostępne dla każdego i tak łatwe, jak nigdy wcześniej. Jednak fotografowanie lustrzankami cyfrowymi i bezlusterkowcami już nie jest takie oczywiste. Warsztaty fotograficzne prowadzone w ramach projektu „Fotograficzna Przystań Młodych” będą mieć za zadanie nauczyć ambitnych amatorów fotografii jak robić zdjęcia!

Uczestnicy warsztatów poznają teorię i praktykę fotografowania dowolnych tematów – portret, street photo, krajobraz, produkty na sprzedaż oraz jak obsługiwać lustrzankę. Praktyczna nauka to najlepsze rozwiązanie.

Uczestnicy warsztatów poznają teorię i praktykę fotografowania w cyklu 32 spotkania 2 godzinnych w okresie marzec-czerwiec i wrzesień – grudzień 2023 roku. 

Na bazie zakupionego w ramach projektu profesjonalnego sprzętu, młodzi adepci fotografii będą mogli czerpać radość z wykonywania zdjęć. W ramach projektu zostaną zakupione: aparaty fotograficzne, lampy do aparatu, zestaw do domowego studio, blendy, lampy stojące do studio, filtry, statywy, obiektywy, oprogramowanie do obróbki zdjęć, laptop.

Dobrej klasy sprzęt będzie do dyspozycji uczestników projektu „Fotograficzna Przystań Młodych” na miejscu. To ważne, bo często brak środków na zakup sprzętu jest dla młodego człowieka barierą nie do przejścia w rozwoju pasji fotograficznej.

Na zajęcia zapraszają:

Spółdzielczy Klub Sezam

 ul. Chorzowska 57B
32 282 25 10
sezam@bsm.bytom.pl