Spółdzielczy Klub SEZAM

ZAJĘCIA MUZYCZNE

Ucha nadstawiam, słucham jak gra. Muzyka we mnie – w muzyce ja.

ZAJĘCIA MUZYCZNE DLA DZIECI

ZAPISY TELEFONICZNE | 32 282 25 10

MAILOWE | SEZAM@BSM.BYTOM.PL

TULILAJKI | WTOREK | 16:20-16:55

Zapraszamy na odbywające się co wtorek o 16:20 muzyczno-edukacyjne spotkania dla najmłodszych wraz rodzicami lub opiekunami – Tulilajki.

ZAJĘCIA RYTMICZNO-MUZYCZNE | WTOREK | 17:00-18:00

Również we wtorki o 17:00 odbywają się zajęcia rytmiczno-muzyczne dla dzieci w wieku przedszkolnym, podczas których uczestnicy odkrywają tajniki muzyki, rozwijają swoje zdolności i czerpią radość z tworzenia dźwięków.

Agnieszka Sepioło

O prowadzącym

Agnieszka Sepioło – muzyk, pedagog, asystent naukowy Katedry Muzykoterapii Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, muzykoterapeuta oraz certyfikowany superwizor muzykoterapii Sekretarz Polskiego Stowarzyszenia Muzykoterapeutów.

Ukończyła z wyróżnieniem studia na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej, specjalność: Muzykoterapia. W swoim doświadczeniu zawodowym posiada współpracę z wieloma instytucjami kultury, ośrodkami medycznymi oraz edukacyjnymi w Polsce, takimi jak m.in.: Światowe Centrum Słuchu w Kajetanach, Filharmonia Śląska im. Henryka Mikołaja Góreckiego w Katowicach, Instytut Studiów Podyplomowych w Tychach, Centrum Rozwoju Dziecka i Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna „PoraDnia Dziecka” w Tarnowskich Górach.

Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w różnych kursach, warsztatach, sympozjach oraz konferencjach ogólnopolskich i międzynarodowych odbywających się m.in. w Louisville (Stany Zjednoczone), Londynie (Wielka Brytania), Wiedniu (Austria), Vinkovec (Chorwacja), Krems (Austria) oraz w Polsce.

Prowadzi muzykoterapię dla szerokiego grona odbiorców – zarówno dzieci, jak i seniorów. Najistotniejszym zakresem jej zainteresowań jest wpływ działań muzykoterapeutycznych na pacjentów z deficytami słuchowymi, niepełnosprawnością intelektualną i ruchową, a także szerokorozumiany wpływ muzyki na człowieka.

Szczególną uwagą obdarza zagadnienie muzykoterapii i szumów usznych. Problematykę tę podejmuje w ramach prowadzonych badań, które stanowić będą przedmiot rozprawy doktorskiej.