„ŚWIAT NA POINTACH 100 ODSŁON KOBIETY” wernisaż Veroniq Zafon

„ŚWIAT NA POINTACH 100 ODSŁON KOBIETY” wernisaż Veroniq Zafon

Tegoroczny dzień kobiet w Klub Sezam BSM możemy zaliczyć do bardzo wyjątkowych. Dzięki wsparciu bytomskiej kultury przez Prezesa Bytomskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Andrzeja Panek, wiceprezesa Małgorzatę Adamczewską oraz kierownika Klubu Sezam BSM Izabelę Kozak, w dniu 8 marca br. odbyło się otwarcie wystawy bytomskiej artystki – fotograf – Veroniq Zafon, która zaprezentowała 100 prac z najnowszego albumu zatytułowanego „ŚWIAT NA POINTACH 100 ODSŁON KOBIETY”, Jej zdjęcia zostały okrzyknięte przez media mianem „polskiej odpowiedzi na kalendarz Pirelli”.
Uroczystość swoją obecnością uświetnił wiceprezydent miasta Bytomia, pan Adam Fras, za co serdecznie dziękujemy. Wśród gości znaleźli się także Krystyna Jankowiak Markwicka oraz Piotr Kowalski reprezentujący Wydział Kultury UM w Bytomiu, Anna Kowolik, Ewa Petrymusz, Anna Szwed, Beata Bula z Stowarzyszenia „Liga Kobiet Nieobojętnych”, Radni Rady Miasta Bytomia Piotr Bula oraz Joanna Stępień, przyjaciele oraz sympatycy artystki i klubu.
Dziękujemy w imieniu autorki za tak liczne przybycie i gorące przyjęcie wystawy, samej autorce bardzo dziękujemy za zaufanie, SqArt Gallery i Olgierdowi #OlgierdLizoń za udostępnienie fotografii.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do oglądnięcia wystawy w godzinach pracy klubu do 8 kwietnia 2022 roku.