Bytomskie Projekcje Filmowe – marzec

Bytomskie Projekcje Filmowe – marzec

12 marca ruszył projekt „Bytomskie Projekcje Filmowe” realizowane przez Bytomskie Centrum Kultury w Spółdzielczych Klubach BSM „Relaks” oraz „Sezam” w ramach Bytomskiego Budżetu Obywatelskiego, który będzie realizowany do 17 grudnia.

Projekt został skierowany do młodszych i starszych Mieszkańców Bytomia. Proponujemy nie do końca szablonowe podejście do tematu. Wszyscy wiemy, że śmiech to zdrowie. Wiemy też, że ruch to zdrowie. Zdajemy sobie również sprawę, że ważną kwestią – jeśli chodzi o bycie zadowolonym z życia – jest poczucie bycia „na czasie”, nadążania za zmieniającym się światem i korzystania z tego, co ten zmieniający się świat może nam zaoferować. Projekt „Bytomskie Projekcje Filmowe” zgrabnie łączy to wszystko ze sobą dając możliwość aktywnego i przyjemnego spędzania czasu, motywację do wyjścia z domu, sposobność do poznawania i integracji z innymi ludźmi.

Proponowane przez nas seanse filmowe mają za zadanie bawić i uczyć, a wykłady i warsztaty – inspirować do działania i zmiany życia na lepsze. A tak było dziś w Klub Sezam BSM, dla młodszych uczestników „Magiczny dywan” i tworzenie filmu animowanego oraz dla starszej grupy odbiorców „Green Book” wraz z dyskusyjnym klubem filmowym. Już 30 kwietnia serdecznie zapraszamy na kolejną odsłonę „Bytomskie Projekcje Filmowe” w Klub Sezam BSM