Warsztaty Muzyczne

Warsztaty Muzyczne

Zapraszamy wszystkich młodych artystów do udziału w niezwykłych warsztatach muzycznych! 🎶✨
 
🗓️ Kiedy? W każdy wtorek!
⏰ Godzina: 7:00 i 18:00
 
Czy marzysz o doskonaleniu swoich umiejętności muzycznych? Chciałbyś nauczyć się grać na instrumentach, komponować własne utwory lub rozwijać umiejętności wokalne? To jest właśnie to, czego szukasz! 
 
Podczas naszych warsztatów muzycznych będziesz miał okazję pracować z wyjątkową #AgnieszkaSepioło dyrygentką, pianistką nauczycielką muzyki , asystentką naukowo dydaktyczny wydziału kompozycji dyrygentury teorii edukacji muzycznej – Katedry Muzykoterapii Akademii Muzycznej w Katowicach.
 
Nie ważne, czy dopiero zaczynasz swoją muzyczną przygodę, czy jesteś już z nami od jakiegoś czasu – warsztaty są dostosowane do Twojego poziomu umiejętności.
 
To nie tylko okazja do nauki i rozwoju, ale także świetna okazja do poznania innych młodych artystów, którzy mają podobne zainteresowania i pasję do muzyki. Tworzenie muzyki w grupie jest niesamowicie inspirujące i może prowadzić do artystycznej współpracy. Dołącz do naszego wydarzenia i daj się porwać magicznemu światu muzyki. Razem odkryjmy Twój artystyczny potencjał i stwórzmy niezapomniane dźwięki! 🎶✨