XVI Konferencja Ekologiczna ,,Natura miasta”

XVI Konferencja Ekologiczna ,,Natura miasta”

26.05 #StowarzyszenieZielonaZiemia zorganizowało XVI Konferencję Ekologiczną ,,Natura miasta”, połączoną z plenerem malarskim „Bytom jak malowany” oraz piknikiem na Bytomskiej Skarpie, w którym również i My braliśmy udział.
 
Jesteśmy zachwyceni frekwencją i entuzjazmem wszystkich Uczestników. 
 
To wydarzenie było nie tylko okazją do spędzenia czasu na świeżym powietrzu, ale także do edukacji i twórczej zabawy, w czasie której przeprowadziliśmy warsztaty plastyczne, które okazały się prawdziwym hitem.
 
Dzieci te całkiem małe i te nieco starsze, miały możliwość pokazania swoich umiejętności artystycznych, tworząc piękne prace z materiałów wtórnych, dając im „drugie życie”.
 
Plener malarski „Bytom jak malowany” okazał się natomiast prawdziwym spotkaniem z kulturą i pięknem naszego miasta. Artyści odkrywali Bytom na nowo, przenosząc go na płótna i papier. Efekty ich pracy są oszałamiające!
 
Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wyjątkowego wydarzenia, które promuje ekologię, sztukę i lokalną społeczność.
Wszystkim, którzy dołączyli do nas na warsztatach plastycznych przesyłamy moc serdeczności. Wasze zaangażowanie i entuzjazm naprawdę nas inspirują!
 
Dziękujemy Stowarzyszeniu Zielona Ziemia za zaproszenie do wspólnej inicjatywy i za współpracę. Miło że wszyscy razem możemy tworzyć piękniejszą, bardziej ekologiczną przyszłość dla naszego miasta.