Ruszyły elektroniczne zapisy do sekcji!

Ruszyły elektroniczne zapisy do sekcji!

Drodzy Klubowicze – obecni i przyszli – oraz wszyscy zainteresowani 🙂 Pragniemy poinformować, że ➡️ rekrutacja na zajęcia w sekcjach
#KlubSezamBytomskiejSpółdzielniMieszkaniowej na rok szkolny 2023/2024 drogą elektroniczną została rozpoczęta ✔️.
 
Zapraszamy serdecznie do wypełnienia formularza zgłoszeniowego!
Nie zwalniamy tempa, nie siadamy na laurach, pomimo, że wakacje tuż, tuż – specjalnie dla Was uruchamiamy również elektroniczne zapisy do naszej Artystycznej Przystani Młodych, realizowanej dzięki #BO_Bytom!
 
Od 21 sierpnia nasza przystań wznawia swoją działalność i otwiera się dla Was, więc jeśli jeszcze nie udało Ci się z różnych przyczyn nas odwiedzić, to właśnie możesz to zrobić w wakacje!
 
Czekają na Ciebie niezwykłe możliwości rozwoju artystycznego. Powrócą #warsztatytaneczne, #warsztatymuzyczne, #warsztatyfotograficzne i #warsztatyteatralne.
 
Bez względu na to, czy jesteś początkującym czy doświadczonym artystą! Dołącz do nas i czerp inspirację z twórczego środowiska, które ożywa wraz z powrotem naszej Przystani. Możesz być pewien, że spędzisz niezapomniane chwile, poznasz fantastycznych ludzi i rozwijając swoje talenty, przekroczysz własne granice.
 
Niech te wakacje stanowią czas dla Ciebie, aby spełnić swoje artystyczne marzenia. Już nie możemy się doczekać, aby Cię przywitać!