Warsztaty taneczne

Warsztaty taneczne

To już ostatnie czerwcowe warsztaty taneczne z HIP- Hop w ramach projektu #BO_Bytom #ArtystycznaPrzystańMłodych! Czas więc na małe wypunktowanie naszej czteromiesięcznej przygody:
👉 Czy wierzyliście, że w tak krótkim czasie, tak dobrze opanujecie nowe kroki i nabierzecie niesamowitej energii tanecznej?
👉 Czy wiedzieliście, że będzie to okazja do poznania tajników tego dynamicznego stylu tanecznego, zgłębienia swojego talentu i rozwoju umiejętności?
👉 Czy myśleliście, że tak aktywnie spędzicie czas i poznacie pasjonujących rówieśników, których połączy taniec?
 
Na pewno nie‼️ ale projekt #BO_Bytom Artystyczna Przystań Młodych pokazał, że wszystko jest możliwe, bo to inicjatywa, która właśnie miała to na celu 🙂 rozwój talentów i poszukiwanie pasji, poprzez sztukę, kulturę, taniec 👍
 
To nie koniec naszej przygody w Artystycznej Przystani… to dopiero półmetek👌 bowiem wracamy już po 20 sierpnia, z wszystkimi propozycjami, tak żebyś i Ty mógł z nich skorzystać💃🥁📸🎭
Jeśli jesteś osobą kreatywną i chcesz eksplorować różne dziedziny artystyczne, ta inicjatywa jest właśnie dla Ciebie.
 
Zaufaj nam i dołącz do najlepszych 👍dołącz do Artystycznej Przystani Młodych‼️
 
Drogi Rodzicu nie zwlekaj! już dziś, możesz wysłać formularz zgłoszeniowy swojego dziecka drogą elektroniczną, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona i pamiętaj, warsztaty są bezpłatne!
 
A o rozwój Twojego dziecka i jego talentów dba i zaprasza:
Fundacja Alternata