Turnus II – Dream Park

Turnus II – Dream Park

Dzień czwarty półkolonii spędziliśmy w Dream Parku – był pełen niezapomnianych wrażeń! To niesamowite miejsce rozrywki, które znajduje się w malowniczych Ochabach niedaleko miasta Skoczów na Śląsku. Jeśli szukacie idealnego miejsca na relaks i zabawę dla Waszych dzieci, to Dream Park jest właśnie tym miejscem!
 
Nasz dzisiejszy dzień rozpoczął się przyjemnym spacerem po parku. Kręte alejki otoczone zielenią wprowadziły nas w magiczną atmosferę. Przez chwilę mieliśmy wrażenie, że przenosimy się do różnych państw, gdyż miniaturowe budowle charakterystyczne dla różnych miejsc na świecie były niezwykle wiernie odtworzone. Mogliśmy „zwiedzić cały świat” w jednym miejscu, podziwiając Eiffel Tower, Big Bena, chińską Mureńkę i wiele innych ikonicznych budowli. Nasze dzieci były zachwycone i nie mogły doczekać się, gdzie jeszcze zaniesie nas nasza wędrówka! 
 
Ale to nie wszystko! W Dream Parku mieliśmy okazję zobaczyć prehistoryczne dinozaury. Te gigantyczne stworzenia były tak realistyczne, że trudno było uwierzyć, że są tylko replikami. Dzieci miały możliwość przyjrzeć się im z bliska, a niektóre z dinozaurów nawet poruszały się i wydawały odgłosy, co tylko wzmocniło efekt ich realności. To było naprawdę fascynujące doświadczenie, które na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci! 
 
Oprócz tego mieliśmy okazję zobaczyć ogromne owady, które przyprawiły nas o gęsią skórkę. Ich imponujący rozmiar i dokładne odwzorowanie sprawiały, że wydawało się, jakby były prawdziwe. Dzieci z zaciekawieniem przyglądały się tym potężnym insektom i miały możliwość dowiedzieć się więcej na temat ich życia i zachowań. To było naprawdę unikalne doświadczenie! 
 
Ale najważniejsze są oczywiście atrakcje!
Dream Park oferuje mnóstwo możliwości zabawy dla różnych grup wiekowych. Dzieci mogły korzystać dmuchanych zamków, placów zabaw, toru saneczkowego , atrakcji wodnych a także z kina 3D. Jak się bawiliśmy? Fantastycznie!