Turnus III – Aquadrom

Turnus III – Aquadrom

Kolejny dzień półkolonii z klubem Sezam, pełen uśmiechu i radości! 😄 Dziś mieliśmy planowany wyjazd do Aquadromu w Rudzie Śląskiej i nie zawiedliśmy się ani trochę. 🏊‍♀️ Jak na basen przystało, nie zabrakło dobrej zabawy w wodzie!
 
Sześć zjeżdżalni czekało na młodszych i starszych, a woda rwącej rzeki i sztuczna fala dostarczyły niezapomnianych wrażeń. 🌊
 
Dodatkowo mieliśmy możliwość zrelaksowania się w trzech nieckach jacuzzi oraz skorzystania z specjalnej strefy dla dzieci a basen zewnętrzny zapewnił niesamowite uczucie pływania pod otwartym niebem☀️Oczywiście, nie mogło zabraknąć naszej ulubionej atrakcji, czyli Mokrego Bąbla!
 
A w przerwie mieliśmy wspaniałą niespodziankę – pyszną pizzę!🍕 Nie tylko dostarczyła nam energii, ale również dodatkowo umiliła nasz czas spędzony w Aquadromie.
Cały dzień był pełen uśmiechów, śmiechu i niezapomnianych chwil. Polecamy każdemu odwiedzenie Aquadromu w Rudzie Śląskiej – to miejsce, gdzie można oderwać się od codzienności i zanurzyć się w wodnej przygodzie.