PRZERWA WAKACYJNA

PRZERWA WAKACYJNA

Drogie Dzieci, drodzy Rodzice! Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za wspaniały udział w naszych półkoloniach, Wasza energia, radość i zaangażowanie sprawiły, że każdy dzień był pełen niezapomnianych przygód i niezwykłych doświadczeń. Było to dla nas niezwykle inspirujące i satysfakcjonujące przeżycie.
 
Teraz życzymy Wam cudownych pozostałych dni wakacji, pełnych radości, relaksu i wspaniałych chwil spędzonych z rodziną i przyjaciółmi. My również wybieramy się na przerwę wakacyjną, w okresie od 17 lipca do 18 sierpnia. Ale nie martwcie się, pełni energii powrócimy już 2️⃣1️⃣ sierpnia na warsztaty z Artystycznej Przystani Młodych!
 
Już teraz zapraszamy Was na te niesamowite warsztaty, które będą trwać przez resztę roku. Mamy dla Was mnóstwo atrakcji: zajęcia muzyczne, teatralne, taneczne i fotograficzne, które pozwolą rozwijać Wasze talenty i pasje. Będzie to cudowne zakończenie wakacji, pełne artystycznego twórczego ducha!
Ale to nie wszystko! Już 2️⃣ września mamy ogromną przyjemność zaprosić wszystkich Mieszkańców na nasz MINI FESTYN.
 
W programie czekać będą na Was spektakularne przedstawienie teatralne „Król Maciuś” w wykonaniu O! Teatr, zabawy z Magiczną Krainą, dmuchane zjeżdżalnie, warsztaty plastyczne i pszczelarskie prowadzone przez Moje pszczoły – Marek Kulawik, a także pokazy Judo JUDO NA MAXA i Aikido Europejska Federacja Yoshinkan Aikido. Będzie to niezwykle emocjonujący dzień, pełen uśmiechów, zabawy i niesamowitych przeżyć. Mamy nadzieję, że dołączycie do nas i stworzymy razem niezapomniane wspomnienia.
 
Mamy również dla Was fantastyczną wiadomość! Znamy już repertuar koncertów muzycznych dla dzieci, które odbędą się w ramach projektu Artystyczna Przystań Młodych. To niezwykła okazja, by wprowadzić Waszych małych artystów w świat muzyki i przygody dźwięków. W naszym repertuarze znajdziecie różnorodne koncerty, które będą odbywać się przez cały rok. Będziecie mieli okazję poznać instrumenty muzyczne, wysłuchać utworów klasycznych w nowych aranżacjach oraz uczestniczyć w interaktywnych występach, które rozbudzą Waszą kreatywność i zainteresowanie muzyką.
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za udział w naszych półkoloniach i zaufanie, jakim nas obdarzyliście. Życzymy Wam fantastycznych wakacji i nie możemy się doczekać, aby spotkać Was ponownie już niebawem! Z niecierpliwością czekamy na Wasze zgłoszenia.