Warsztaty muzyczne!

Warsztaty muzyczne!

Nasze najmłodsze i młode talenty rozwijają skrzydła na muzycznych falach projektu #BO #ArtystycznaPrzystańMłodych! pod okiem #AgnieszkaSepioło 🌟🎶
 
Dzieciaki nie tylko świetnie się bawią, ale także imponują swoimi umiejętnościami!
Teksty piosenek to dla nich pestka, a rytmiczne wyzwania to ich ulubione zajęcia!
Już teraz potrafią wcielić się w rolę artystów, którzy bez trudu wpadają w melodie i radosny rytm. To niesamowite, jak szybko potrafią przyswoić sobie tajniki muzyki!
Drogi rodzicu w każdej chwili możesz zapisać do nas swoje dziecko #BO_Bytom
 
 
🎵 Radość i Zabawa:
Nasze zajęcia muzyczne to przede wszystkim czas radości i beztroskiej zabawy dla Waszych pociech! Dzieci uwielbiają dźwięki, rytmy i melodyjki, a u nas znajdą niekończący się przepływ muzykalnych emocji.
 
🎵 Rozwój Kreatywności: Muzyka to doskonałe narzędzie do rozwijania kreatywności. Dzięki naszym zajęciom, maluchy uczą się wyrażać siebie poprzez dźwięki, tworzyć własne melodie i improwizować. To świetny sposób na budowanie pewności siebie i unikalnego artystycznego wyrazu.
 
🎵 Rytmiczne Umiejętności: Nasze małe talenty nie tylko słuchają muzyki, ale także ją czują w swoim rytmie serca! Zajęcia pomagają dzieciom rozwijać umiejętności rytmiczne, co ma pozytywny wpływ na koordynację ruchową i ogólny rozwój motoryczny.
 
🎵 Współpraca i Integracja: Muzyka łączy ludzi! Nasze zajęcia uczą dzieci współpracy w grupie poprzez wspólne muzykowanie, śpiewanie i tańczenie. To doskonała okazja, aby nawiązać nowe przyjaźnie i dzielić się muzycznymi pasjami.
 
🎵 Koncentracja i Koordynacja:
Muzyka wymaga skupienia i uwagi. Nasze zajęcia pomagają dzieciom rozwijać umiejętność koncentracji, słuchania i reagowania na dźwięki. To ważne umiejętności, które przynoszą korzyści także w innych sferach życia.
 
🎵 Wspólne Przeżycia: dzieci mogą razem z rówieśnikami uczestniczyć w naszych zajęciach, co tworzy wyjątkowe chwile . Wspólne śpiewanie, tańczenie i muzykowanie wzmacniają więzi i tworzą piękne wspomnienia.
Jeśli i Ty chcesz dać swojemu dziecku szansę na kreatywny rozwój poprzez sztukę, dołącz do nas! 🎹
 
Zajęcia muzyczne to tylko jedna z wielu atrakcji, jakie przygotowaliśmy w ramach projektu #BOArtystycznaPrzystańMłodych.
 
Zapraszamy do wspólnego odkrywania talentów i fascynującego świata sztuki ! 🎶🌟
 
Zaprasza:
Fundacja Alternata