Artystyczna Przystań Młodych ,,Elektro Folk”Gdzie przyszłość spotyka przyszłość

Artystyczna Przystań Młodych ,,Elektro Folk”Gdzie przyszłość spotyka przyszłość

Dziś, tj. 26 września, w ramach projektu #BO Artystyczna Przystań Młodych, odbyło się wyjątkowe spotkanie muzyczne z Piotrem Steczkiem.
 
W czasie dwóch koncertów, które odbyły się w Klub Sezam Bytomskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, przenieśliśmy się w muzyczną podróż do różnych zakątków świata, od Afryki po Armenię, Japonię, Indie, Amerykę Południową, Europę i nawet polskie góry.
Piotr Steczek gość naszej #ArtystycznaPrzystańMłodych to utalentowany muzyk, aranżer i współzałożyciel orkiestry AUKSO. Ten niezwykły artysta od wielu lat fascynuje się egzotycznymi instrumentami z różnych zakątków świata, takimi jak ney, duduk, zurna, shakuhachi oraz 6-strunowe skrzypce elektryczne. Jego kompozycje to połączenie stylistyki world music z wpływami współczesnej muzyki elektronicznej.
 
Dziś nie tylko grał na różnych instrumentach, ale także opowiadał o ich historii i znaczeniu w różnych kulturach. To była wyjątkowa okazja, by poznać fascynujący świat dźwięków i instrumentów, które rzadko spotyka się na co dzień.
Ponadto, w trakcie koncertu na trąbce zagrał jego syn Łukasz, co dodatkowo urozmaiciło ten muzyczny dzień.
 
Cieszymy się, że razem prawie z 200-ma młodymi muzycznymi odbiorcami, przeżyliśmy tak niezwykłą podróż muzyczną, gdzie
” Przeszłość spotkała przyszłość „. To było niezapomniane wydarzenie w ramach projektu #BO Artystyczna Przystań Młodych🎻🎺
 
Do zobaczenia ponownie już w pąździerniku!