Warsztaty kulinarne

Warsztaty kulinarne

Dziś mieliśmy niesamowitą okazję poprowadzić Warsztaty Kulinarne w duchu Halloween dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Bytomiu. Dzieci wykorzystały swoją wyobraźnię i zdolności kulinarne, by stworzyć potrawę, która idealnie wpasowała się w atmosferę Halloween.
 
Podczas zajęć nasze małe kucharki i kucharze przygotowywały przerażająco smaczne „Paluchy Wiedźmy”! 🎃👻🖐
 
Dzieci kształtowały ciasto w długie i kręcone „paluchy”, które potem ozdabiały migoczącymi pazurami. Niektóre z nich dodały krople słodkiego lukru, aby nadać paluchom jeszcze bardziej przerażający wygląd.
Całe wydarzenie było pełne uśmiechów, kreatywności i ducha współpracy. Dzieci przychodziły w kostiumach wiedźm, czarownic, upiorów i innych postaci straszących, co tylko zwiększało klimat Halloween.
 
Jesteśmy bardzo wdzięczni za zaufanie, jakim nas obdarzyli rodzice i nauczyciele, umożliwiając uczestnikom udział w zabawach sztuki kulinarnej. Mamy nadzieję, że te wspólne chwile przyczyniły się do uśmiechu i radości dzieci.
 
Dziękujemy uczestnikom i ich opiekunom za udział w naszych warsztatach! Już nie możemy się doczekać kolejnych kulinarnych przygód.