Dzień Seniora w klubie SEZAM

Dzień Seniora w klubie SEZAM

Dzisiejszy „Dzień Seniora” w Klubie Sezam już za nami, i mamy nadzieję , że serca naszych najstarszych klubowiczów wypełnione są do tej pory radością, wspomnieniami i przede wszystkim wspaniałą muzyką. To uroczyste wydarzenie to nie tylko okazja do świętowania, ale również czas na wzruszenia, życzenia i słodkie chwile.
 
W trakcie naszego spotkania nie mogło zabraknąć serdecznych życzeń składanych naszym seniorom.
 
Jeszcze raz w tym miejscu, życzymy Wam zdrowia, radości każdego dnia oraz wielu kolejnych lat pełnych niezapomnianych chwil w gronie przyjaciół z Klubu Sezam. To dla nas ważny czas, aby docenić doświadczenie i mądrość, jaką wnosicie do naszego klubowego życia🩷
 
Niech ten dzień pozostanie w Waszych sercach na długo i niech będzie jednym z tych niezapomnianych momentów, które budują naszą klubową rodzinę.
Uroczystość swoją obecnością uświetniła Pani Wiceprezes Bytomskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Małgorzata Adamczewska , której serdecznie dziękujemy za udział w tak ważnym dla nas wydarzeniu, o oprawę muzyczną zadbał nasz gość specjalny #TomaszKostek, utalentowany bytomski tenor, któremu należą się wielkie brawa, ponieważ wzbogacił nasze spotkanie o niezapomniany występ.
 
Jego głos zabrał nas w podróż przez najpiękniejsze melodie i arie operetkowe, niosąc ze sobą emocje i nostalgiczne wspomnienia. A każda nuta była jak podróż w czasie, przywołująca dawne czasy i rozświetlająca oblicza naszych gości.
Do zobaczenia za rok, na kolejnym, pełnym wspomnień Dniu Seniora! 🌟🎶