Muzykoterapia dla seniorów

Muzykoterapia dla seniorów

Dzisiejsze spotkanie seniorów w ramach muzykoterapii z
p. #AgnieszkąSepioło było prawdziwą podróżą w czasie! Zanurzyliśmy się bowiem w magicznym świecie przebojów lat 70 i 80., przenosząc się wspólnie do czasów, które dla wielu z nas są pełne wspomnień z młodości.
Nie brakowało emocji i uśmiechów, gdy rozbrzmiewały znane dźwięki utworów, które kiedyś towarzyszyły nam na każdym kroku. To niesamowite, jak muzyka potrafi przenosić nas w czasie i przypominać nam nie tylko o dźwiękach, ale także o wydarzeniach i uczuciach z przeszłości. Świetnie było obserwować, jak muzyka l ożywia dawne czasy i budzi uczucia, które mogły być zapomniane na co dzień.
Dziękujemy wszystkim za niezapomniane spotkanie pełne radości, śmiechu i emocji. Muzykoterapia okazuje się nie tylko doskonałym środkiem relaksu, ale także sposobem na wspólne podróżowanie w przeszłość i dzielenie się wspomnieniami z przyjaciółmi. Już nie możemy się doczekać kolejnych muzycznych spotkań, które pozwolą nam odkrywać magię dźwięków i wzmacniać więzi między nami. Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu naszej muzycznej terapii, na które zapraszamy już 4.12. o godzinie 12:15! 🎶✨