#KoncertyDlaDzieci Artystyczna Przystań Młodych

#KoncertyDlaDzieci Artystyczna Przystań Młodych

#KoncertyDlaDzieci Artystyczna Przystań Młodych
Dziś mieliśmy przyjemność gościć Was na finałowym koncercie, który zakończył projekt #BO Artystyczna Przystań Młodych-KONCERTY.
Gwiazdą wydarzenia był zespół Jazz Bar Band, z charyzmatyczną wokalistką Hanią Rożeń – znaną ze swojego aksamitnego i hipnotyzującego głosu, która oddaje się jazzowym klimatom już od wielu lat.
Na małej scenie SEZAMU miała okazję zaprezentować swoją interpretację polskich standardów jazzowych, z repertuaru takich artystek jak Hania Banaszak, Ewa Bem czy Alicja Majewska. Dzięki jej wyjątkowemu podejściu, utwory nabrały nowego blasku, wdzięku i stylu. Nie zabrakło również zagranicznych evergreenów, w tym przebojów Doorsów, Beatelsów czy Elli Fitzgerald.
Warto wspomnieć o towarzyszących jej utalentowanych muzykach. Na scenie pojawił się utytułowany saksofonista, wykładowca Akademii Muzycznej w Katowicach, prof. Jerzy Główczewski, oraz znakomity pianista Grzegorz Kasperczyk.
Razem stworzyli niepowtarzalne brzmienie, które wypełniło SEZAM niezapomnianymi dźwiękami jazzu 🎹🎷🎤
Dziękujemy wszystkim dzieciom, które uczestniczyły w tym muzycznym wydarzeniu dziś i towarzyszyło czynnie przez ostatnie miesiące. Jesteście niesamowitymi odbiorcami, którzy niejednokrotnie zaskakiwali nas swoimi reakcjami i emocjami❤️
Dziękujemy szkołom i przedszkolom za współpracę i udział w tym jakże ważnym dla nas przedsięwzięciu.
Mamy nadzieję, że koncerty w ramach projektu Artystyczna Przystań Młodych pozostawiły Wam niezapomniane wrażenia i zainspirowały do odkrywania nowych gatunków muzycznych, czego sobie i Wam życzymy 🙂