Zakończenie projektu Artystyczna Przystań Młodych

Zakończenie projektu Artystyczna Przystań Młodych

Wczorajsze uroczyste zakończenie projektu #BO_Bytom „Artystyczna Przystań Młodych”, było prawdziwym triumfem kreatywności i talentu. To z pewnością był niezwykły wieczór, pełen różnorodnych artystycznych doświadczeń, inspiracji, radości tworzenia.
 
Dzięki zaangażowaniu wszystkich uczestników, „Artystyczna Przystań Młodych” zakończyła się wielkim sukcesem, pozostawiając w pamięci nie tylko wyjątkowe występy, ale także ducha wspólnoty i pasji do sztuki.
 
Jak przystało na podsumowanie nie mogło zabraknąć pokazu osiągnięć naszych młodych adeptów. Obok premiery teatralnej „Smoczy Skarb”, odbył się również koncert świąteczny oraz popis formacji hip-hopowej. Dodatkową atrakcją wieczoru były wystawy prac uczestników warsztatów fotograficznych, plastycznych i szklanych, prezentujące dzieła młodych artystów. Te różnorodne elementy sztuki wciągnęły obecnych w magiczną atmosferę, uświadamiając wszystkim zgromadzonym o różnorodności i ogromie prac włożonych przez młodych artystów.
 
Na zakończenie publiczność została oczarowana koncertem utalentowanej kubańskiej artystki, Mili Morena, śpiewającej przy saksofonowym akompaniamencie Doroty Olech. Jej głos i muzyka sprawiły, że to wyjątkowe wydarzenie zakończyło się wyjątkowo, pozostawiając trwałe wrażenie w sercach wszystkich uczestników.
 
Korzystając z okazji pragniemy serdecznie podziękować
Prezydentowi Bytomia Panu Mariusz Wołosz
Radnemu Miasta Panu #PiotrBula
oraz zastępcy naczelnika wydziału kultury Panu #PiotrKowalski
Zarządowi Bytomskiej Spółdzielni Mieszkaniowej:
Prezesowi BSM Panu Andrzej Panek, który był kołem napędowym projektu
„ Artystyczna Przystań Młodych”
Wiceprezes Pani #MałgorzataAdamczewska
oraz pomysłodawczyni projektu Pani Izabela Kozak
Paniom #JoannaJonek oraz #AnnaBurda z fundacji #Alternata, która w trybie konkursowym wygrała realizacje Projektu Artystyczna Przystań Młodych i sprawowała nad nami finansową pieczę oraz wszystkim, którzy byli zaangażowani w realizacje tego projektu, dzięki, którym zwiększyliśmy bezpłatną ofertę edukacyjno-kulturalną na terenie miasta Bytomia skierowaną do dzieci i młodzieży.
 
Dziękujemy instruktorom warsztatów za niezwykły wkład w nasz projekt, za Wasze nieocenione wsparcie i merytoryczną opiekę nad młodymi artystami:
Panu Wojtek Skowroński – instruktorowi warsztatów teatralnych,
Pani #AgnieszkaSepioło – instruktorce warsztatów muzycznych,
Szkole Tańca #FlyDance – reprezentowaną przez Panią #DorotaFormel i Panią #AleksandraWysocka oraz instruktorkom warsztatów tanecznych
Pani #AnnaHryszkiewicz – instruktorce warsztatów fotograficznych
Panu #AndrzejStyrna – instruktorowi warsztatów malarskich
Pani #JolantaBłasiakMakowska – istruktorce zajęć szklanych
Pani #MagdalenaLorenzSzczerzak – instruktorce zajęć kulinarnych.
Dziękujemy Fundacji Inqubator Teatralny reprezentowaną przez Panią #JagodaStuła oraz Pana #MarcinMusialik, dzięki którym uczestnicy projektu mieli okazje oglądać w przedstawienia teatralne.
 
Słowa uznania kierujemy również do Pani #MagdalenaMazur inicjatorce #MałejAkademiiJazzu, która uruchomiła w ramach projektu koncerty dla najmłodszych, wprowadzając uczestników w świat muzyki, pełen spotkań z mentorami i praktykami z branży muzycznej.
 
Jednak największe podziękowania należą się głosującym na nasz projekt mieszkańcom Bytomia !! oraz wszystkim uczestnikom projektu #BO_Bytom „Artystyczna Przystań Młodych” , bo bez Was nie byłoby tyle emocji, wzruszeń i radości, które każdego dnia towarzyszyły w procesie twórczym. Miło Nam , że mogliśmy w tym uczestniczyć, podziwiać Wasz rozwój i pasję. Jesteście niesamowici!
 
Dziękujemy również wszystkim rodzicom i opiekunom, którzy wspierali swoje dzieci w udziale w projekcie . Wasza obecność i wsparcie były nieocenione, a wasza duma z osiągnięć młodych artystów napawa nas radością.
 
Zamykając ten rozdział projektu, patrzymy z uznaniem na wszystkie osiągnięcia, które udało nam się wspólnie osiągnąć. Dzięki Wam, „Artystyczna Przystań Młodych” stała się miejscem, gdzie sztuka i kreatywność rozkwitały, a młodzi artyści mogli odkrywać i rozwijać swój potencjał.
 
Mamy nadzieję, że to nie jest pożegnanie, lecz jedynie zakończenie jednego etapu, a przed nami wiele kolejnych artystycznych przygód i inspirujących projektów. Dziękujemy jeszcze raz wszystkim za udział i wkład w naszą wspólną pasję. Do zobaczenia w kolejnych artystycznych przedsięwzięciach!
 
Brawa dla:
Fundacja Alternata