Półkolonie zimowe drugi turnus – dzień pierwszy

Półkolonie zimowe drugi turnus – dzień pierwszy

Pierwszy dzień drugiego turnusu zimowych półkolonii minął nam mimo panującej pogody 🌧️ niezwykle barwnie. Po zapoznaniu się z regulaminem i szybkiej integracji wśród uczestników, zaczęliśmy naszą przygodę tradycyjnie od wizyty w kinie Agora Cinema-City .
📽️Film „Cudowny chłopak. Biały ptak”, zrobił na Nas ogromne wrażenie i choć poruszał bardzo trudne tematy w większości, bardzo się podobał👍
Nie zabrakło oczywiście chrupiącego pop-cornu 🍿i hektolitrów różniastych 🥤napojów , które dodawały smaku naszej kinowej przyjemności.
Przejazd tramwajem też okazał się nie lada atrakcją 🚋 a po powrocie do klubu czekały na nas gry i wspólne zabawy, które rozbudziły naszą kreatywność i energię.
Potem zasiedliśmy do wspólnego stołu, by delektować się pysznymi naleśnikami 🥞 które były prawdziwą ucztą dla naszego podniebienia.
A na koniec mieliśmy okazję podziwiać pokaz Aikido🥋 który poprowadziła specjalnie dla Nas, sekcja Aikido Yoshinkan Bytom -Arki Bożka , działająca od kilku lat w naszym klubie.
I tu mała ⚠️ przypominajka w okresie ferii można bezpłatnie skorzystać z zajęć Aikido w grupie szkolnej🥋🥋🫶
To był dzień pełen wrażeń i niezapomnianych chwil, które na długo pozostaną w naszej pamięci jako wspaniała przygoda, która dopiero się przecież zaczyna😊