MUZYCZNA DLA DZIECI

MUZYCZNA DLA DZIECI

Dzisiejsze dwa koncerty „Muzyczna dla dzieci” Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej im. F. Chopina w Bytomiu, przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Cieszy Nas niezmiernie fakt, że zainteresowanie nimi odniosło tak duży sukces!
Przygotowanie muzycznej bajki przez uczniów, które wprowadziło widzów w zaczarowany świat muzyki filmowej, jest niewątpliwie wyjątkowym doświadczeniem. Jest to też doskonała okazja nie tylko do cieszenia się muzyką, ale także do nauki i poznania różnych instrumentów muzycznych.
 
Zagadki i nagrody dodatkowo uatrakcyjniły wydarzenie, sprawiając, że było ono nie tylko edukacyjne, ale również rozrywkowe. Reakcja młodych widzów, która okazała się bezcenna, świadczy o tym, jak ważne jest wprowadzanie dzieci w świat muzyki już od najmłodszych lat.
 
UWAGA! W dzisiejszych koncertach, wzięło udział blisko 300 młodych widzów – niesamowite! To doskonałe wsparcie dla uczniów i nauczycieli, a przede wszystkim dla Nas, które motywuje do kontynuowania tego rodzaju inicjatyw.
 
Zaproszenie na kolejne koncerty z cyklu „Muzyczna dla…” już 19 marca brzmi bardzo zachęcająco. Wcześniejsze zapisy drogą mailową to świetny sposób na organizację wydarzenia i zapewnienie komfortu uczestnikom, więc zapraszamy do rezerwacji terminów co najmniej z dwutygodniowym wyprzedzeniem.
Muzyka jest niesamowitym źródłem inspiracji i radości, a takie wydarzenia przyczyniają się do jej promocji i rozwoju wśród młodego pokolenia.
 
Dziękujemy wszystkich uczniów Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Fryderyka Chopina w Bytomiu, którzy wzięli udział dziś w tych wyjątkowych koncertach, za dzielenie się pasją do muzyki i wspólne tworzenie niepowtarzalnego klimatu. 💖
 
Jesteśmy dumni, że możemy Was gościć i razem odkrywać piękno sztuki dźwięku. 🌈✨
 
Serdeczne podziękowania kierujemy również do Dyrekcji Szkoły Muzycznej dziękując za wsparcie i zaangażowanie 🎶🤝