SZKOŁA TAŃCA ARABESKA

SZKOŁA TAŃCA ARABESKA

Zajęcia taneczne Szkoła Tańca Arabeska dla dzieci w wieku przedszkolnym, to doskonała okazja do rozwijania zdolności ruchowych oraz kreatywności maluchów. Taniec z elementami akrobatyki, oprócz zapewnienia świetnej zabawy, korzystnie wpływa na wiele aspektów rozwoju dziecka. Ma pozytywny wpływ na koordynację ruchową, pomagając w lepszym opanowaniu swojego ciała. Regularne zajęcia taneczne kształtują również prawidłową postawę oraz giętkość , co jest istotne dla zdrowego rozwoju fizycznego.
Poprzez naukę różnych choreografii dzieci rozwijają swoją kreatywność, uczą się wyrażać siebie poprzez ruch oraz rozwijają pamięć motoryczną, co ma istotne znaczenie dla ogólnego rozwoju poznawczego.
Dodatkowo, uczestnictwo w zajęciach tanecznych sprzyja nauce pracy w grupie, gdyż dzieci wspólnie wykonują zadania, synchronizują ruchy i wspierają się nawzajem, co buduje poczucie wspólnoty i solidarności. Dlatego warto skorzystać z okazji i zapisać dzieci na zajęcia, na które zapraszamy w każdą środę o godzinie 16:00 🙂🩰🩰🩰