GRYFNE WARSZTATY MALARSKIE

GRYFNE WARSZTATY MALARSKIE

projekt #GryfnoKofeina realizowany w ramach #BO_Bytom

Dziś zaprosiliśmy nasze uczestniczki do fascynującego świata techniki pouringu.
 
Czym jest pouring?
 
To metoda malarska, która pozwala na uzyskanie niezwykłych efektów i abstrakcyjnych kompozycji, bez konieczności użycia pędzli czy palet. Poprzez odpowiednie mieszanie kolorów z specjalnie dobranym medium, możemy osiągnąć efekty niepowtarzalne i pełne ekspresji. 
 
Ze względów technicznych nasza przygoda z techniką pouringu będzie troszkę rozciągnięta w czasie, bo stworzenie stanowiska do rozlewania i suszenia obrazów, wymaga przestrzeni i określonego czasu schnięcia, więc przez najbliższe tygodnie będzie pojawiała się foto-relacja z kolejnych rozlań. Podczas tych samych dzisiejszych zajęć reszta grupy uczestnicząca w projekcie, mogła dokończyć swoje prace akwarelowe.
 
Na warsztatach, które odbywają się pod egidą #GryfnoKofeina w #BO_Bytom, wspólnie eksperymentujemy z kolorami, technikami i formami. Każdy uczestnik może stworzyć swoje własne dzieło, które będzie wyrazem jego kreatywności i wrażliwości.
 
Nie trzeba być doświadczonym artystą, aby do Nas dołączyć!
Nasze warsztaty są otwarte dla wszystkich mieszkańców Bytomia, którzy pragną odkrywać piękno sztuki! Zapraszamy wszystkich pasjonatów sztuki na niezapomniane doświadczenie twórcze! Dołączcie do naszej artystycznej społeczności już dziś!
 

|WARSZTATY MALARSKIE|CZWARTEK 11:00