TULILAJKI: MUZYCZNA PRZYGODA DLA NAJMŁODSZYCH

TULILAJKI: MUZYCZNA PRZYGODA DLA NAJMŁODSZYCH

Twoje dziecko uwielbia muzykę? Chciałbyś rozwijać jego zainteresowania już od najmłodszych lat?

Tulilajki to wyjątkowe spotkania, które kładą nacisk na rozwój muzyczny i twórcze podejście do muzyki już od najmłodszych lat. Nasze zajęcia skupiają się na eksplorowaniu dźwięków, rytmów i melodii poprzez zabawę i interakcję. To doskonała okazja dla dzieci do rozwijania swojego zainteresowania muzyką oraz dla rodziców, by wspólnie cieszyć się muzyczną podróżą z dzieckiem.

Czego możecie się spodziewać?

Na naszych zajęciach „Tulilajki” czeka Was mnóstwo radości i kreatywnej zabawy. Razem będziemy śpiewać, tańczyć, używać prostych instrumentów perkusyjnych i odkrywać różnorodne dźwięki. Nasz program został starannie przygotowany tak, aby pobudzić zainteresowanie muzyką i rozwijać zdolności muzyczne dzieci w przyjazny i dostosowany do ich wieku sposób.

Dla kogo są te zajęcia?

Zapraszamy najmłodsze dzieci, w wieku od 1,5 roku do 3 lat, wraz z opiekunami. Nasze spotkania są dostosowane do potrzeb maluchów i stworzone tak, aby pobudzić ich zmysły poprzez muzykę i rytm. Dołącz do naszej muzycznej przygody i pozwól swojemu dziecku odkryć świat dźwięków i melodii już dziś! Zajęcia  odbywają się w Klub Sezam Bytomskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Każde spotkanie trwa około 30 minut, co jest idealnym czasem dla naszych najmłodszych uczestników.

Jak się zapisać?

Aby zapisać się na zajęcia lub uzyskać więcej informacji, wystarczy skontaktować się z nami mailowo pod adresem: sezam@bsm.bytom.pl lub zadzwonić pod numer telefonu 32 282 25 10.

TULILAJKI | WTOREK 16:15