TULILAJKI: MUZYCZNIE I EDUKACYJNIE

TULILAJKI: MUZYCZNIE I EDUKACYJNIE

Muzykujące Spotkania Dla Najmłodszych

Tulilajki to zajęcia muzyczno-edukacyjne, skierowane do najmłodszych dzieci, które odbywają się w towarzystwie ich rodziców lub opiekunów. Ich celem jest nie tylko rozwijanie zainteresowania muzyką, ale także przyswajanie umiejętności muzycznych oraz umożliwienie interakcji między dziećmi a ich opiekunami poprzez wspólne działania muzyczne.

Zajęcia Tulilajki oparte są na koncepcji zabawy, śpiewu, tańca oraz eksploracji różnorodnych dźwięków i instrumentów dostosowanych do potrzeb i umiejętności najmłodszych uczestników. Dzięki temu dzieci mogą w pełni wyrażać siebie oraz rozwijać swoje zainteresowania muzyczne w przyjaznej i stymulującej atmosferze.

Jednym z kluczowych elementów Tulilajek jest budowanie więzi między rodzicami a dziećmi poprzez wspólne uczestnictwo w aktywnościach muzycznych. Dzięki temu rodzice mają okazję nie tylko spędzić cenny czas z dzieckiem, ale również aktywnie uczestniczyć w jego rozwoju poprzez wspólne odkrywanie świata dźwięków i melodii.

Serdecznie zapraszamy na tulilajkowe spotkania, które odbywają się w każdy wtorek o godzinie 16:15. Przekonaj się, jak wiele radości i rozwoju może przynieść wspólne muzykowanie!

TULILAJKI | WTOREK 16:15