MUZYCZNA DLA DZIECI: AKADEMIA PANA KLEKSA

MUZYCZNA DLA DZIECI: AKADEMIA PANA KLEKSA

Witajcie w naszej bajce!

Muzyczna dla dzieci to cykl koncertów dedykowanych najmłodszym, przygotowywanych i prezentowanych przez starszych kolegów i koleżanki z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Bytomiu. Te wydarzenia od kilku miesięcy są stałym punktem naszego sezamowego grafiku.

Najnowszym przedstawieniem, które gościło na naszej scenie, była bajka muzyczna Akademia Pana Kleksa. W mig porwała ona dzieci do wspólnej zabawy i śpiewu. Koncerty zawsze emanują niezwykłym urokiem –  muzyka na żywo oraz niezliczona ilość instrumentów na wyciągnięcie ręki. W dwóch dzisiejszych koncertach wzięło udział łącznie 270 osób, co świadczy o dużym zainteresowaniu zarówno ze strony bytomskich szkół, jak i przedszkoli tą formą wydarzeń kulturalnych.

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich uczniów Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Fryderyka Chopina w Bytomiu, którzy uczestniczyli w tym niesamowitym koncercie, nauczycielom oraz Dyrekcji szkoły za przygotowanie tak dużego przedsięwzięcia i przeniesienie nas w magiczno-muzyczną opowieść. Dowiedzieliśmy się, że magia muzyki nie zna granic wieku, a ten koncert na zawsze pozostanie w naszej pamięci jak magiczna nuta w melodyjnej opowieści.

Już nie możemy doczekać się kolejnych przygód w tym baśniowym muzycznym świecie! Zapraszamy na ostatnie spotkanie w tym roku szkolnym, które odbędzie się 21 maja: przedszkola o godzinie 10:30, a szkoły o 11:30. Ze względu na duże zainteresowanie prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc.