PRZYGODY MAŁYCH ARTYSTÓW

PRZYGODY MAŁYCH ARTYSTÓW

Plastyka dla Smyka

Dzisiejsze zajęcia plastyczne dla dzieci w wieku przedszkolnym okazały się przygodą pełną kreatywnych wyzwań. Naszym celem było namalowanie obrazka krok po kroku, a nasze młode talenty stanęły na wysokości zadania, pokazując nie tylko swój talent, ale również determinację i wytrwałość.

Krok pierwszy: tworzenie szkicu

Rozpoczęliśmy od podstaw, czyli od stworzenia szkicu naszego obrazka. Koncentracja na twarzach dzieci była nie do przeoczenia – widać było, że są gotowe podjąć wyzwanie. Każdy szkic był wyjątkowy, odzwierciedlając osobisty pomysł każdego malucha. To był moment, w którym dzieci mogły dać upust swojej kreatywności i wyobraźni.

Krok drugi: kolorowanie

Tutaj wyobraźnia dzieci rozkwitała! Niektórzy wybierali odważne, jaskrawe kolory, podczas gdy inni preferowali delikatne pastele. To fascynujące było obserwować, jak każde dziecko interpretuje obrazek na swój własny sposób.

Krok trzeci: dzielenie się efektem

Najbardziej zachwycającym momentem było zakończenie zajęć, kiedy nasi mali artyści podzielili się swoimi dziełami. Ich dumne uśmiechy i radość z pokazania swojej pracy były bezcenne. To było prawdziwe świadectwo ich talentu i determinacji, a także dowód na to, jakie postępy dokonali podczas zajęć.

Dzisiejsze zajęcia plastyczne nie tylko dostarczyły dzieciom radości i zabawy, ale również stanowiły ważne wyzwanie, które pomagało rozwijać ich umiejętności artystyczne. Jesteśmy z nich niesamowicie dumni i nie możemy się doczekać kolejnych artystycznych przygód z naszymi młodymi talentami!

PLASTYKA DLA SMYKA | WTOREK | 16:00