ZANURZ SIĘ W ŚWIAT TAŃCA Z CHOREOTERAPIĄ!

ZANURZ SIĘ W ŚWIAT TAŃCA Z CHOREOTERAPIĄ!

Czas na dawkę energii i harmonii!

Zapraszamy na zajęcia choreoterapii, które ożywią Twoje ciało, umysł i duszę. W ramach projektu Gryfno Kofeina #BO_Bytom czeka na Ciebie pełen rytmu trening, inspirowany muzyką klasyczną, który nie tylko wzmocni Twoje ciało, ale także pobudzi zmysły i poprawi koordynację.

Rytm, ruch, harmonia

Podczas dzisiejszych zajęć zanurzymy się w świat tańca, ucząc się wyczucia równowagi i przestrzeni, jednocześnie doskonaląc współpracę w grupie. Każdy krok będzie okazją do odkrywania, jak ważne jest zgranie i wzajemne wsparcie. Choreoterapia nie tylko wzmacnia mięśnie, ale także buduje więzi społeczne i poczucie wspólnoty.

Rozciąganie dla zrelaksowanego ciała i umysłu

A na zakończenie? Czas na rozciąganie, który pozwoli Ci odprężyć ciało i umysł, dając poczucie spełnienia po intensywnym treningu. Połączenie ruchu, muzyki i relaksacji sprawi, że poczujesz się w pełni zregenerowany i gotowy na nowe wyzwania.

Dołącz do Nas już dziś!

Nie czekaj dłużej, dołącz do nas już dziś i poczuj magię tańca! Zajęcia choreoterapii to nie tylko trening fizyczny, to także sposób na odkrycie siebie i eksplorację możliwości swojego ciała. Zabierz się w rytm muzyki i pozwól sobie na chwilę ucieczki od codzienności. Zapraszamy!

CHOREOTERAPIA | ŚRODA | 12:30