MAGIA MOZAIKI

MAGIA MOZAIKI

Mozaika: więcej niż warsztaty – to spotkanie z pasją i sztuką

Dziś mieliśmy niepowtarzalną przyjemność uczestniczyć w kolejnych warsztatach Mozaiki, które odbyły się w ramach projektu Gryfno Kofeina #BO_Bytom! Na tym wyjątkowym spotkaniu, które gościło grupę dorosłych, powstały prawdziwe arcydzieła, zainspirowane kolorowymi kawałkami płytek ceramicznych.

Nie ma nic bardziej magicznego niż widok, jak pod rękoma pełnych kreatywności uczestników, z pozoru zwykłe kawałki przekształcają się w wyjątkowe kompozycje. Pomysłowość naszych uczestników nie znała granic! Od abstrakcyjnych wzorów po pejzaże – każda praca była unikatowa i osobista.

Układanie mozaiki to nie tylko warsztaty, to prawdziwe spotkanie z pasją i sztuką, które inspiruje do dalszego tworzenia i odkrywania własnych możliwości. Pod czujnym okiem prowadzącej, Magdy Wichrowskiej  #StaloweAnioły, uczestnicy oddawali się kreatywnej ekspresji, tworząc niezwykłe dzieła.

Dziękujemy wszystkim za udział i za niesamowitą energię, którą wspólnie stworzyliście. Nie możemy się doczekać kolejnych spotkań, aby kontynuować naszą podróż przez świat sztuki mozaiki! Do zobaczenia na kolejnych warsztatach, gdzie razem będziemy tworzyć kolejne niezwykłe dzieła!