GRYFNA MOZAIKA

GRYFNA MOZAIKA

Kolejne warsztaty mozaiki organizowane w ramach projektu Gryfno Kofeina Budżetu Obywatelskiego Bytom przeszły do historii, ciesząc się ogromnym zainteresowaniem uczestników.

Układanie kolorowych elementów w całość pochłonęło wszystkich uczestników dzisiejszych zajęć, którzy ochoczo zabrali się do wyklejania wcześniej przygotowanych postumentów. 

Z pod rąk młodych adeptów sztuki wyszły przepiękne, kolorowe prace, bogato zdobione i pełne wyrazu. Efekty ich pracy będzie można podziwiać na wystawie wieńczącej projekt.

Warsztaty mozaiki okazały się nie tylko wyzwaniem, ale również kreatywnym sposobem na poszerzenie swoich zdolności manualnych. Uczestnicy mieli okazję nauczyć się technik układania mozaik, doboru kolorów oraz kompozycji, a także cierpliwości i precyzji – cech niezbędnych w tej sztuce. Praca z różnorodnymi materiałami, takimi jak szkło, ceramika czy kamienie, pozwoliła na rozwijanie wyobraźni i eksperymentowanie z formą i strukturą.

Warsztaty mozaiki w ramach projektu Gryfno Kofeina to wyjątkowe wydarzenie, które pokazuje, jak wiele radości i satysfakcji może przynieść tworzenie sztuki. Razem możemy tworzyć piękne rzeczy i inspirować się nawzajem do dalszych działań twórczych.