DREAM PARK

DREAM PARK

Piątek, piąteczek, a jak piątunio to czas na wyjazd do Dream Park Ochaby

Ten magiczny park rozrywki, ukryty niedaleko Skoczowa na Śląsku, przyciąga jak magnes rodziny z dziećmi i młodzież pragnącą chwili wytchnienia i radości.

Na pięciu hektarach rozciąga się kraina, w której czas płynie inaczej, a każda ścieżka prowadzi ku nowym przygodom. Spacerując krętymi alejkami wśród bujnej zieleni, można nie tylko odnaleźć spokój, ale i odbyć podróż dookoła świata. Miniaturowe budowle, oddające klimat odległych państw, stoją tuż obok siebie, niczym żywe pocztówki z egzotycznych miejsc.

Krok po kroku, odwiedzający mogą przenieść się w czasy prehistoryczne, podziwiając majestatyczne dinozaury, lub odkryć fascynujący świat gigantycznych owadów. Atrakcje rozciągają się przed nimi jak kalejdoskop wrażeń, zadowalając zarówno najmłodszych, jak i tych nieco starszych.

Niestety, wszystko co piękne, musi kiedyś się skończyć. Nasza pierwszo tygodniowa przygoda z półkoloniami dobiegła końca. 

Dziękujemy Wam serdecznie za niezapomniane chwile pełne radości i śmiechu. Wasze zadowolenie jest dla nas największą nagrodą. Z niektórymi spotkamy się już w poniedziałek, a reszcie życzymy wspaniałych, pełnych słońca i wrażeń wakacji!

Nowy tydzień przyniesie nowe przygody. 

Drugi turnus półkolonii rozpoczynamy w poniedziałek – zbiórka o godzinie 9:00. W programie, poza zabawami integracyjnymi, czeka na nas wspólne wyjście do Cinema-City. 

Przygotujcie się na kolejną dawkę wrażeń i niespodzianek!