DRZEWO ŻYCIA A EKOLOGIA

DRZEWO ŻYCIA A EKOLOGIA

Podczas dzisiejszego spotkania uczestnicy zgłębiali temat znaczenia natury w naszym życiu, rozmawiali o ekologii oraz o wzajemnych zależnościach między człowiekiem a środowiskiem. Inspiracją do twórczych działań stało się drzewo życia – symbol siły, rozwoju i harmonii z naturą.

W części artystycznej powstały wyjątkowe prace wykonane techniką pasteli, dzięki którym uczestnicy mogli wyrazić swoją wyobraźnię, emocje oraz własne spojrzenie na piękno otaczającej nas przyrody.

Były to nasze ostatnie zajęcia, stanowiące piękne podsumowanie wspólnej, kreatywnej i ekologicznej podróży.

Serdecznie zapraszamy na wernisaż prac uczestników, który odbędzie się 19.06.2026 r. o godz. 17:00 w Spółdzielczym Klubie Sezam.

Projekt realizowany jest w ramach „Akcji Transformacji”

[FESL.10.24-IZ.01-0697/23]