Koncert Stechek Paweł i Piotr

Koncert Stechek Paweł i Piotr

Zapraszamy serdeczne na koncert przyjaźni i pomocy, koncert otuchy, dla Polaków i Gości, dla kobiet i dzieci, których serdecznie pod dach przyjmujemy, kłaniając się nisko za Ich odwagę.
Dwaj charyzmatyczni bracia Paweł i Piotr Stechek łącząc jazz, film music, world music wypracowali swój artystyczny i oryginalny styl. Przedstawią Państwu muzyczną opowieść o sobie, o kobietach i ich życiu, o uczuciu, pasji i pięknie otaczającego świata. Wrażliwość, wirtuozeria i bogate instrumentarium i dobra energia podkreślają wyjątkowość tego duetu.
Piękne autorskie kompozycje i błyskotliwe improwizacje wprowadzają słuchacza w ich oryginalny świat dźwięków. Jako nieliczni, na scenie wykorzystują: skrzypce, fortepian, akordeon, duduk, zurna, fujara, shakuhachi, ney, ukulele, instrumenty perkusyjne… Ich muzyczna opowieść do głębi poruszy każdego.
Koncert dedykowany jest dla Cвітлана Mайкут i jej dzieci, dwunastomiesięcznej Wiktorii i pięcioletniego Igora, których ojciec walczy za wolność. Zapraszamy serdeczne w dniu 22 kwietnia 2022 r. godz. 18.00.
𝐔𝐰𝐚𝐠𝐚! Wstęp wolny , przed koncertem będzie możliwość zakupu cegiełki