Dzień Misia – wystawa fotograficzna

Dzień Misia – wystawa fotograficzna

25 listopada obchodziliśmy Dzień Misia. Z tej okazji został ogłoszony w SP nr 2 konkurs fotograficzny pod hasłem „Co robi twój miś, gdy ty jesteś w szkole?”🙈 Konkurs do tej pory nie został rozstrzygnięty, ponieważ wszystkie misie zapadły w sen zimowy… Ale już wiosna i te przesympatyczne zwierzęta budzą się z ponad studniowego letargu, nadszedł więc czas, aby rozstrzygnąć konkurs i zaprosić do SEZAMU na uroczyste otwarcie wystawy.
Napłynęło wiele ciekawych zdjęć zarówno od uczniów, jak i nauczycieli. Widać na nich, że misie, kiedy nikogo nie ma w domu, świetnie się bawią- zapraszają znajomych, grają na instrumentach, słuchają muzyki (a może audiobooków?) serfują po internecie, oddają się swojemu hobby- malowaniu, czytaniu, jeździe na rowerze. Grają też w karty i robią bałagan w pokoju, a gdy są głodne poszukują w lodówce ulubionego miodku.
Ale To wszystko trzeba koniecznie zobaczyć na własne oczy już 8.04. (w piątek) o godzinie 14.00 Klub Sezam Bsm sala kameralna ul. Chorzowska 57b Bytom WYSTAWĘ OGLĄDAĆ BĘDZIE MOŻNA DO 21.04. ZAPRASZAMY 🙂🐻🐼🐨