Wielkanocne spotkanie w Klubie Seniora

Wielkanocne spotkanie w Klubie Seniora

Wiosna zbliża się małymi kroczkami, a wraz z nią Święta Wielkanocne.
Wielkanoc to jedne z najstarszych i najważniejszych świąt, głęboko osadzonych w kulturze polskiej. Są to święta, z którymi związana jest największa ilość zwyczajów i tradycji. Takich jak malowanie jajek (pisanki), dzielenie się jajkiem, święconka, śniadanie wielkanocne, śmigus – dyngus.
Do świąt przygotowujemy się nie tylko w domu, ale również w Naszym Klubie – w dniu wczorajszym w Klubie Seniora odbyło się uroczyste spotkanie przy świątecznej babce i serniku. W uroczystości uczestniczył Prezes BSM Pan Andrzej Panek, który złożył uczestnikom spotkania życzenia świąteczne do których się przyłączamy.
Wraz z życzeniami smacznego jajka pragniemy złożyć Naszym Klubowiczom życzenia wszelkiej pomyślności i braku trosk, spokoju w sercu i pokoju na świecie.
Niech Wielkanocny czas odrodzi wszystko, co dobre, obudzi nadzieję na lepsze jutro. Niech ta Wielkanoc jednoczy i wzmacnia. Niech nie brakuje tego, co w życiu najważniejsze: zdrowia, miłości i bezpieczeństwa.