Let’s dance!

Let’s dance!

Nasza oferta taneczna zawsze jest bardzo bogata a różnorodność stylów sprawia, że każdy z pewnością znajdzie TU coś dla siebie.
 
To dla Was zapraszamy do współpracy najlepszych i staramy się nie obniżać poprzeczki.
 
I tak tydzień zaczynamy od #warsztatytaneczne w ramach #BO_
#ArtystycznaPrzystańMłodych – dla dzieci i młodzieży, które odbywają się w poniedziałki :
I grupa godzina 17:15, II grupa godzina 18:15, przypomnijmy zajęcia są darmowe, dedykowane wszystkim bytomskim dzieciom w wieku szkolnym, prowadzone przez #FlyDanceStudio
 
O godzinie 20:00 również w poniedziałek zapraszamy na ZUMBĘ
z rewelacyjną instruktorką, tancerką #AleksandraLeszczyńskaZgolińska, z którą współpracujemy od lat.
Jej zajęcia to kompletny program treningowy, zawierający wszystkie elementy fitnessu: cardio, pracę mięśni, równowagę i gibkość. Jeśli chcesz zdążyć z wymarzoną sylwetką przed latem to już ostatni moment na dołączenie do grupy.
 
We wtorek 16 MAJA o godzinie 18:00 i 19:00 startujemy z nowymi zajęciami ZUMBA – Evolution Dance w wykonaniu #Regla.
 
A w środę o godzinie 16:00 zapraszamy dzieci na zajęcia #SzkołaTańcaArabeska To z kolei taniec nowoczesny z elementami akrobatyki, połączony z nauką wyrażania emocji poprzez ruch.
Zajęcia wzmagają świadomość własnego ciała oraz zwiększają pewność siebie u dzieci. Pozwalają odreagować napięcia, dają możliwość radosnego i spontanicznego wyładowania emocji.
 
O 17:30 również w środę zapraszamy Panie do wzięcia udziału w zajęciach Tańca Orientalnego #SląskaSzkołaTańcaDariuszKurzeja.
To niezwykle widowiskowy i kobiecy taniec, gdzie teatralność przeplata się z domieszką inspiracji nawzajem się przenikających Taniec brzucha (belly dance) pomaga zwalczyć kompleksy, wzmocnić pewność siebie, wysmuklić sylwetkę, a przede wszystkim daje mnóstwo radości zaprasza #NajaBellyDance