Zumba!

Zumba!

Temperatura rośnie za oknem a dobre wieści szybko się rozchodzą nie tylko drogą pantoflową, więc najwyższa pora potwierdzić:
TAK❗SPECJALNIE DLA WAS – REGLA W SEZAMIE❗i mało tego zaprasza Was już w przyszłym tygodniu na zajęcia 💪 oj będzie gorąco. Zresztą co tu pisać po prostu przyjdź i przekonaj się sama ➡️ wtorek 16.05. godz.18:00, 19:00 – ZAPRASZAMY 👍
 
Rodowita Kubanka, dyplomowana, profesjonalna tancerka i choreograf, Maestra de baile, której talent artystyczny i taneczny został doceniony przez Association of the Cuban Music Institute, gdzie otrzymała Certificate of specialization in Scenic Arts, nadany przez Consejo Artistico del Centro Rafael Somavilla.
 
Na Kubie tańczyła zawodowo w spektaklach tanecznych i musicalach w najlepszej, profesjonalnej grupie tanecznej DANCE ARENA. Tancerka, której kariera rozwija się bardzo dynamicznie nie tylko w Polsce, ale także w całej Europie i Ameryce Południowej, gdzie prezentuje swoje taneczne i choreograficzne umiejętności, królując na międzynarodowych festiwalach latino i Reggaeton. Królowa salsy, ambasadorka tańców latino i Reggaetonu w Polsce i Europie.
 
Autorka nowatorskiego programu Reglaton, który jest fuzją Reggaetonu i Jej indywidualnego sposobu wyrażania siebie podczas tańca. Zmysłowa i delikatna w salsie, o wielkie wrażliwości muzycznej, eksponująca swą kobiecość w tańcu z wielką gracją i elegancją. Drapieżna i zadziorna w Reggaeton.
 
Jej barwna osobowość i potrzeba poszukiwania nowych inspiracji zaowocowała także nowym stylem Afroton, ktorego jest autorką. Zakochana w muzyce Afro house , wykorzystała ją tworząc Afroton, który w połaczeniu z Jej stylem, ekspresją i krokami Reegaeton tworzy niezłą mieszankę taneczną.
 
Kocha taniec, muzykę i ludzi. Mimo, że jest profesjonalną tancerką jest też licencjonowanym instruktorem ZUMBY. Te zajęcia dają Jej wiele radości, zabawy. Na nich uczy kursantów pozytywnego myślenia, optymizmu i akceptacji siebie. To często terapia tańcem dla wszystkich, którzy porzebują pozytywnej energii.
 
Autorka wielu spektakli teatralnych, choreografii musicalowych, a także reżyser choreografii tanecznych, imprez tanecznych i kulturalnych. Wieloletni trener dziecięcych i młodzieżowych grup turniejowych w tańcach latino oraz grup cheerleadres.
 
Współpracuje z wieloma artystami przy nagrywaniu video clipów i tanecznych programów telewizyjnych. Dynamiczna, energiczna, w sercu której miłość do tańca zajmuje bardzo dużo miejsca.