Spektakl plenerowy – Bajkomat

Spektakl plenerowy – Bajkomat

Na zakończenie roku szkolnego i dobry początek wakacji, mamy dla Was ofertę nie do odrzucenia! 
 
Z ogromną radością zapraszamy wszystkie dzieci na plenerowy spektakl pt.: Bajkomat Teatru Gry i Ludzie.
 
To niezwykłe wydarzenie odbędzie się 24 czerwca w ramach projektu #BO_Bytom #ArtystycznaPrzystańMłodych w Klubie Sezam ul. Chorzowska 57b.
 
Bajkomat to spektakl, który przeniesie Was w magiczny świat baśni i opowieści. Zaskakujące postacie, barwne kostiumy i pełne emocji dialogi sprawią, że przeżyjecie niezapomniane chwile.
 
Na spektakl, pełen dowcipu, muzyki i barw, składają się 2 historie: O niesfornym Jaśku, który dostrzega piękno w deszczowej pogodzie i o królestwie Bałaganu, w którym zaczynają się kłopoty z powodu zaginięcia małego pieska. Wykorzystane tu zostały elementy teatru lalkowego, choć nie są to typowe pacynki, kukiełki oraz gra w żywym planie.
 
Autorzy spektaklu pragną zachęcić widzów, zarówno dużych jak i małych do twórczej zabawy z bajką, tą dobrze znaną z literatury, jak i tą wymyśloną w jednej chwili, zaklętą w zwykłych przedmiotach.
 
📅 Data: 24 czerwca (sobota)
⏰ Godzina: 11:00
 
Nie może więc Was zabraknąć! To idealna okazja, aby rozpocząć wakacje pełne magii i sztuki. Zabierzcie swoje rodzeństwo, przyjaciół i przyjdźcie do naszego plenerowego teatralnego świata.
To będzie niezapomniane wydarzenie!
 
Koniecznie podzielcie się tą informacją z innymi !! #BO warto 🙂