Viva flamenco!

Viva flamenco!

Dzisiejsze wydarzenie muzyczne w klubie Sezam było niezwykłe!
W ramach projektu bytomskiego budżetu obywatelskiego „Artystyczna Przystań Młodych” mieliśmy zaszczyt gościć znakomitego gitarzystę flamenco #MichałCzachowski🎸
 
Jego niesamowite brzmienie gitary flamenco i pasja, którą włożył w swoje wykonanie, przyciągnęły uwagę najmłodszej bytomskiej widowni. Wsłuchiwanie się w dźwięki gitary i obserwowanie techniki gry gitarzysty było niezwykle inspirujące dla naszych małych melomanów. Dzieci były absolutnie oczarowane muzyką i umiejętnościami naszego gościa. Nie zabrakło również oprawy tanecznej w wykonaniu #AgnieszkaMalicka , która zjawiskowym tańcem przeniosła Nas do magicznej gorącej Hiszpanii.
 
Chcielibyśmy serdecznie podziękować Michałowi Czachowskiemu za piękne dwa dzisiejsze koncerty i za to, że wzbogacił projekt #BO o taką wyjątkową muzyczną podróż. Dziękujemy również wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tego projektu. Wasza pomoc pozwoliła nam stworzyć magiczne chwile dla naszych dzieci.
 
Bytomski budżet obywatelski to doskonały przykład tego, jak wspólnie możemy rozwijać kulturalną scenę naszego miasta i oferować wyjątkowe wydarzenia artystyczne dla naszych mieszkańców, bez względu na wiek. Dzięki takim inicjatywom nasze dzieci mają okazję odkrywać różne style muzyczne i rozwijać swoje pasje.
 
Jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią tego niezwykłego wydarzenia. Już teraz czekamy na kolejne artystyczne spotkania w ramach projektu „#ArtystycznaPrzystańMłodych„. Niech nasze dzieci będą nadal oczarowane i zanurzone w magie pełnej muzyki! Ole !
Kolejne koncerty już po wakacyjnej przerwie!
 
Zapraszają:
Fundacja Alternata