Warsztaty muzyczne dla dzieci z Bytomia!

Warsztaty muzyczne dla dzieci z Bytomia!

Z ogromną radością informujemy, że w ramach projektu bytomskiego budżetu obywatelskiego #ArtystycznaPrzystańMłodych odbyły się kolejne już #warsztatymuzyczne, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem i są doskonałą okazją do rozwijania umiejętności muzycznych przez najmłodszych bytomian.
 
Warsztaty to okazja dla małych artystów, aby mogli wcielić się w rolę prawdziwych muzyków i nauczyć się od podstaw gry na różnych instrumentach. Dzieci mają również możliwość poznania tajników komponowania własnej muzyki oraz eksperymentowania z różnymi dźwiękami.
 
Nasza Pani instruktor prowadząca zajęcia – #AgnieszkaSepioło pełna pasji i gotowości, by dzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami – dba o atmosferę pełną radości i kreatywności, tak aby każde dziecko czuło się swobodnie i mogło wyrazić swoje artystyczne „ja”.
 
Przy okazji serdecznie dziękujemy Mieszkańcom naszego miasta #Bytom za wsparcie i zaufanie, jakim nas obdarzyliście, #BO dzięki Wam możemy kontynuować naszą misję promowania sztuki i kultury wśród najmłodszych👍a wy drogie dzieci przybywajcie tłumnie i razem stwórzmy magiczną Artystyczną Przystań pełną Młodych talentów.