Warsztaty teatralne

Warsztaty teatralne

🎭 Zapraszamy wszystkie gwiazdki na emocjonujące warsztaty teatralne dla dzieci, w ramach bytomskiego projektu #BO #ArtystycznaPrzystańMłodych 🌟
Twoje dziecko uwielbia wcielać się w różne postacie, opowiadać fantastyczne historie i rozwijać swoją kreatywność? 🌈
 
Jeśli tak, to mamy dla niego idealną okazję do wyrażenia swojego talentu!
Od dziś co tydzień, w każdy czwartek o godzinie 17:00, zapraszamy dzieci w wieku od 10 do 12 lat, na niezwykłe zajęcia teatralne. Będziemy razem odkrywać świat teatru poprzez zabawę, improwizację, ruch i wspólne tworzenie magicznych scenek.
 
Naszym celem jest nie tylko zapewnienie świetnej zabawy, ale także rozwijanie umiejętności komunikacyjnych, empatii i współpracy , o co na pewno zadba nowy prowadzący #warsztatyteatralne #WojciechSkowroński -absolwent filologii polskiej na Uniwersytecie Wrocławskim, współtwórca teatru dla dzieci i młodzieży. Opiekun i animator dzieci w ramach projektu PROJEKTOR na Uniwersytecie Wrocławskim. Współtwórca grupy teatralnej „In Omnia Paratus” we Wrocławiu, aktor, animator oraz autor scenariuszy dla dzieci i młodzieży.
 
📅 Kiedy: Każdy czwartek
🕕 Godzina: 17:00 – 19:00
📍 Lokacja: Klub Sezam Bsm
Ul. Chorzowska 57 b Bytom
 
Zapewniamy przyjazną i inspirującą atmosferę, w której Twoje dziecko będzie mogło swobodnie wyrażać siebie i rozwijać swoje talenty.
Drogi rodzicu jesteś zainteresowany/a?
Chcesz zgłosić swojego małego aktora na warsztaty?
 
Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami ☎️ 32 282 25 10. Miejsca są ograniczone, więc warto się pospieszyć!
 
Razem odkryjmy magię teatru i pozwólmy rozkwitnąć dziecięcej wyobraźni ! 🌟🎭
 
Na darmowe warsztaty gorąco zaprasza: