Nagroda Prezydenta Bytomia w dziedzinie kultury – MUZA 2023

Nagroda Prezydenta Bytomia w dziedzinie kultury – MUZA 2023

Poniedziałek, początek tygodnia, przed nami nowe wyzwania, a my wciąż unosimy się na skrzydłach wspomnień z sobotniej gali wręczenia Nagród Prezydenta Bytomia w dziedzinie kultury – WENA i MUZA 2023.
 
Z całego serca dziękujemy za wyjątkowe uznanie #IzabelaKozak i przyznanie Nagrody Prezydenta Bytomia w dziedzinie kultury – MUZA 2023.
To niezwykłe wyróżnienie wypełnia nas dumnym, wzruszającym uczuciem, a także potwierdza, że nasza praca i pasja znalazły uznanie w oczach miasta, gdzie kultura i sztuka jest głęboko zakorzeniona.
 
Dziękujemy wszystkim, którzy byli częścią tego procesu, stanowiąc źródło naszej inspiracji i wsparcia, a także wszystkim artystom i twórcom, którzy przyczyniają się do rozwoju kultury w naszym ukochanym Spółdzielczym Klubie Sezam.
 
Nie możemy zapomnieć o serdecznych słowach podziękowania dla całego zespołu Bytomska Spółdzielnia Mieszkaniowa, który okazał nam nieocenione wsparcie. Wasza solidarność i zaangażowanie w sprawy kultury sprawiają, że Bytom to niezwykłe miejsce do tworzenia i działania.
 
Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Pana Andrzej Panek – Prezesa Bytomskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, oraz Pani Małgorzata Adamczewska – Wiceprezes, za okazane wsparcie i zaufanie.
 
Raz jeszcze składamy serdeczne podziękowania Panu Prezydentowi Miasto Bytom Mariusz Wołosz, Pani Krystyna Jankowiak-Markwicy – Naczelnik Wydziału Kultury i Sportu w Bytomiu oraz całej komisji za to wyjątkowe wyróżnienie. To dla nas zobowiązanie do kontynuowania naszej pracy, aby kultura Bytomia mogła nadal rozkwitać i rozwijać się, inspirując innych oraz wspierając artystyczną duszę naszego miasta.
 
Z wyrazami szacunku,
Izabela Kozak