Włochy klasycznie!

Włochy klasycznie!

Wraz z biurem podróży VitaSun zapraszamy na wyjazd Włochy klasyczne 🇮🇹
 
  • 1 dzień: Wyjazd z Będzina w godzinach wieczornych. Przejazd w kierunku Włoch.
  • 2 dzień: Przyjazd do Wenecji w godzinach porannych. Przepłynięcie łódką do Wenecji na Plac św. Marka, zwiedzanie z przewodnikiem – Bazylika św. Marka, Pałac Dożów, Wieża Zegarowa, Most Westchnień, spacer w kierunku Ponte Rialto. Czas wolny. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.
  • 3 dzień: Śniadanie, przejazd do Rzymu, zwiedzanie z przewodnikiem, zobaczymy m.in. Kolosseum, Forum Romanum, Capitol, Plac Wenecki, Panteon, Piazza Navona, Plac Hiszpański ze słynnymi schodami hiszpańskimi, Fontanna di Trevi. Czas wolny. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
  • 4 dzień: Śniadanie. Przejazd do Watykanu- Plac i Bazylika św. Piotra, Grób Jana Pawła II, Muzea Watykańskie z Kaplicą Sykstyńską. Następnie dalsze zwiedzanie Rzymu – Bazylika Św. Pawła za Murami, Bazylika Św. Jana na Luteranie, Santa Maria Maggiore. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.
  • 5 dzień: Śniadanie i wykwaterowanie. Przyjazd do Florencji, stolicy Toskanii. Zwiedzanie: kościół Santa Croce z grobowcami słynnych artystów takich, jak Michał Anioł czy Galileusz, plac Signoria, baptysterium, do którego prowadzą słynne Rajskie Wrota, katedra Santa Maria del Fiore, plac Michała Anioła ze wspaniałym widokiem na miasto. Po południu wyjazd w drogę powrotną do kraju.
  • 6 dzień: Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych.
Program jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
 
Termin:
30.04.2024 – 05.05.2024
Cena:
1950 zł + 55 EUR/os.
 
Chcesz wiedzieć więcej zapraszamy do kontaktu!
Biuro VitaSun :  504 053 006
lub