Półkolonie zimowe – dzień pierwszy!

Półkolonie zimowe – dzień pierwszy!

Pierwszy dzień półkolonii już za nami!  Wraz z porannym słońcem rozpoczęliśmy naszą podróż w świat przygód i odkryć. Po serdecznych powitaniach i wzajemnych przedstawieniach, zanurzyliśmy się w atmosferę wspólnych zabaw i integracji.
 
Nasi mali odkrywcy z wielkim zapałem przystąpili do zapoznania się z regulaminem i zasadami bezpieczeństwa, które stanowią podstawę naszej wspólnej przygody.
 
Potem nadszedł czas na prawdziwą ucztę dla zmysłów – wyjątkowy seans w kinie Cinema City Bytom, gdzie odbył się pokaz filmu „Wonka”. Przy dźwiękach śmiechu, szmerze popcornu i magicznych światełek ekranu, wraz z bohaterami filmu przenieśliśmy się w niezwykłą podróż przez bajeczne krainy wyobraźni.
 
Po powrocie do klubu, czekał nas jeszcze pyszny obiad a po nim spotkaliśmy się na pokazie aikido, organizowanym przez utalentowaną ekipę #AikidoArkiBożka. Podziwialiśmy płynne ruchy mistrzów sztuki walki, ucząc się przy tym szacunku do tradycji i umiejętności samoobrony.
 
Pełni entuzjazmu i radości z dzisiejszych przeżyć, z niecierpliwością oczekujemy na nadchodzący dzień, który już teraz wydaje się być obietnicą kolejnych fascynujących przygód i niezapomnianych wspomnień.