JOGA

JOGA

Z wielką radością informujemy, że w ramach projektu #BO #GryfnoKofeina odbyły się dzisiaj, pierwsze zajęcia jogi!

Nasze spotkanie rozpoczęliśmy od serdecznego powitania uczestników i krótkiej medytacji, która pomogła nam wyciszyć umysły i skupić się na chwili obecnej. Następnie przeszliśmy do praktyki pranayamy, czyli ćwiczeń oddechowych, które pomogły zregenerować energię i zwiększyć świadomość oddechu.
 
Kolejnym etapem było rozgrzewanie ciała poprzez różnorodne ćwiczenia przygotowujące nas do głównej części zajęć, praktyki asan, czyli jogicznych pozycji. Nie zabrakło tu pozycji obejmujących wszystkie trzy płaszczyzny ruchu: strzałkową (sagitalną), czołową (frontalną) oraz poprzeczną (transwersalną), co pozwoliło nam na kompleksowe wzmocnienie i rozciągnięcie ciała. Na zakończenie zajęć skupiliśmy się na relaksacji i oddechu, co pozwoliło nam w pełni zintegrować korzyści płynące z praktyki jogi.
 
Chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom, za udział i zaangażowanie oraz serdecznie zaprosić Was na kolejne zajęcia, podczas których będziemy kontynuować naszą wspaniałą praktykę jogi. Nam się bardzo podobało, a Wam?

Na kolejne spotkanie zapraszamy w każdy poniedziałek o godzinie 18:30