GRYFNO MOZAIKA

GRYFNO MOZAIKA

Warsztaty Mozaiki Artystycznej, które prowadzi znana bytomska artystka Magdalena Wichrowska

Zapraszamy serdecznie na niezwykłe Warsztaty Mozaiki Artystycznej, gdzie uczestnicy będą mieli okazję rozwijać swoją kreatywność, poczucie estetyki oraz pobudzać wyobraźnię, tworząc własne obrazy z mozaik.
 
Podczas tych warsztatów odkryjemy fascynujący świat mozaiki, zgłębiając zarówno jej techniczne aspekty, jak i artystyczne możliwości. Wspólnie nauczymy się przygotowywać niepowtarzalne projekty, korzystając z bezpiecznych technik cięcia ceramiki, które stanowią fundament tej sztuki.
 
Dzisiaj przenieśliśmy się w magiczny świat mozaiki, gdzie za pomocą naszych rąk stworzyliśmy urocze, wielkanocne zajączki, wzbogacając przestrzeń o niezwykłe akcenty kolorów i form. Mozaika dla nas to nie tylko forma sztuki, lecz także ekspresja samego siebie poprzez kształty, kolory i tekstury. Cieszymy się, że możemy być częścią tego niezwykłego projektu, który nie tylko inspiruje i rozwija kreatywność, ale również integruje naszą społeczność.
 
Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie! Niech te warsztaty staną się dla nas wszystkich inspiracją do dalszego odkrywania sztuki i własnych możliwości twórczych.
 
Zapraszają:
 

MOZAIKA ARTYSTYCZNA | ZAJĘCIA ZGODNIE Z HARMONOGRAMEM