CHOREOTERAPIA

CHOREOTERAPIA

Projekt #GryfnoKofeina #BO_Bytom prezentuje: Warsztaty Choreoterapii!

Czy wiesz, że taniec może być nie tylko świetną formą zabawy, ale także skuteczną metodą terapeutyczną? Przyjdź i przekonaj się sam na naszych warsztatach choreoterapii!
 
Choreoterapia to niezwykła terapia wykorzystująca ruch, muzykę i improwizację do leczenia i rehabilitacji. To świetna okazja do wyrażenia siebie poprzez taniec oraz odkrycia nowych sposobów na radzenie sobie ze stresem i emocjami. Dołącz do nas, aby doświadczyć magii tańca i poznać jego korzystny wpływ na zdrowie psychiczne i fizyczne! Nie potrzebujesz doświadczenia tanecznego – wystarczy otwarty umysł i chęć eksploracji.
 
Kiedy: w każdą środę
 
Prowadzenie: #AleksandraŻaczkova – absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Studium Choreograficznego przy Uniwersytecie Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie oraz Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi (studia podyplomowe na kierunku choreoterapia). Karierę taneczną rozpoczęła w Zespole Pieśni i Tańca „Olza” z Czeskiego Cieszyna na Zaolziu. Od 1991 związana z Zespołem Pieśni i Tańca „Śląsk”.
Nie przegap okazji, aby doświadczyć transformacyjnej mocy tańca! Do zobaczenia na parkiecie! 
 
Zaprasza:
Fundacja Alternata
 

| CHOREOTERAPIA | ŚRODA 12:30