WARSZTATY GIMNASTYCZNE

WARSZTATY GIMNASTYCZNE

Dziś rozpoczęliśmy nasze Warsztaty Gimnastyczne w ramach projektu #GryfnoKofeina realizowanego przez #BO_Bytom od omówienia programu ćwiczeń. 

Na początku wykonaliśmy rozgrzewkę, której celem było pobudzenie mięśni całego ciała, każdy kto chciał mógł skorzystać z pomocy lekkich obciążników. Taki trening z dodatkowym obciążeniem pozwala szybciej spalić tkankę tłuszczową, a przede wszystkim wzmocnić mięśnie, które bardziej pracują.  Następnie skupiliśmy się na „prostych plecach” i korygowaniu nabytych nieprawidłowości postawy, dbając o zdrowie naszego kręgosłupa. Kręgosłup jest naszą podstawą, to dzięki niemu możemy się poruszać czy stać prosto a na co dzień zapominamy o tym, jak wiele mu zawdzięczamy.
 
Aktywność fizyczna to jeden z najważniejszych aspektów wpływających na zdrowie, sprawność i długość życia. Dlatego każdy człowiek, niezależnie od wieku, powinien regularnie się ruszać. Pamiętajcie rodzaj i intensywność ćwiczeń powinny być jednak dobrany do aktualnej sprawności fizycznej oraz stanu zdrowia.
 
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i zaangażowanie!
 
Zaprasza:
Fundacja Alternata

| GIMNASTYKA | ŚRODA 11:00