CHOREOTERAPIA: ODKRYWANIE RADOŚCI TAŃCA

CHOREOTERAPIA: ODKRYWANIE RADOŚCI TAŃCA

Łączymy ludową muzykę z ruchem, tworząc przestrzeń do odkrywania nowych wyrazów poprzez ciało

Podczas dzisiejszych zajęć, w dźwiękach muzyki ludowej, uczestnicy wraz z instruktorem wyruszyli w podróż przez różnorodne ruchy. 

Warsztaty nie tylko kładły nacisk na indywidualne doznania, ale także promowały współpracę i interakcję między uczestnikami. Praca w parach i grupie umożliwiła poznanie się nawzajem przez ruch, budując więzi i wspólne doświadczenia.

Na zakończenie intensywnego spotkania, uczestnicy mieli okazję na chwilę relaksu i rozciągania, dbając tym samym o dobre samopoczucie swoich ciał. Ta ważna praktyka pozwoliła zakończyć warsztaty w harmonii i zadbaniu o swoje zdrowie fizyczne.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za otwarte serca i zaangażowanie w wspólne odkrywanie radości tańca. Każdy z obecnych miał okazję do znalezienia czegoś wyjątkowego dla siebie w tej magicznej, tanecznej podróży.

Dla tych, którzy nie mieli okazji dołączyć do dzisiejszych warsztatów, serdecznie zapraszamy na przyszłe spotkania, które już za tydzień. Na parkiecie czekają nowe możliwości do tańca, radości i odkrywania!

Do zobaczenia na parkiecie!