MAGIA MUZYKOTERAPII: CIESZ SIĘ RYTMEM I DŹWIĘKAMI!

MAGIA MUZYKOTERAPII: CIESZ SIĘ RYTMEM I DŹWIĘKAMI!

Muzyka w duszy!

Muzyka ma niezwykłą moc – dotyka naszych serc, pobudza emocje. To właśnie z tą ideą w sercu chcielibyśmy zaprosić Was do udziału w zajęciach muzycznych w ramach projektu #GryfnoKofeina, realizowanego dzięki wsparciu #BO_Bytom!

Razem z nami możecie zanurzyć się w fascynującym świecie dźwięków i rytmów. Muzykoterapia to nie tylko poznanie nut, ale również odkrywanie siebie na nowo poprzez brzmienia i akordy.

Nasze zajęcia nie ograniczają się jedynie do wspólnego śpiewania, ale także stawiają na twórcze podejście do muzyki, które pomaga rozwijać nasze umiejętności i pasję. Pod czujnym okiem naszej fantastycznej prowadzącej, Agnieszki Sepioło, stale otwieramy się na nowe muzyczne doznania!

Jeśli i Ty pragniesz dołączyć do naszej muzycznej społeczności, zapraszamy Cię serdecznie w każdy poniedziałek o godzinie 12:15! Przyjdź i rozpocznij swoją niezwykłą muzyczną przygodę!

Razem odkryjmy magię muzyki, rozwijajmy swoje artystyczne pasje i cieszmy się z dobrodziejstw, jakie daje muzykoterapia. Niech dźwięki będą przewodnikiem w naszej podróży przez świat emocji i inspiracji!